شعار سال
سه‌شنبه 21 مرداد 1399   09:37:58
12:011398/1/6 سه‌شنبه
آمادگی کامل شرکت گاز استان کرمانشاه برای مواجهه با بحران های احتمالی ناشی از وقوع سیل

آمادگی کامل شرکت گاز استان کرمانشاه برای مواجهه با بحران های احتمالی ناشی از وقوع سیل
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از آمادگی کامل این شرکت برای مواجهه با بحران های احتمالی ناشی از وقوع سیل در روزهای آینده خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، سیروس شهبازی با بیان این مطلب اظهار کرد: در طی روزهای گذشته که شاهد وقوع سیل در بعضی از شهرستانهای استان از جمله سرپل ذهاب و گیلانغرب بودیم، مشکلی در برقراری جریان گاز مشترکین ایجاد نشد و هیچگونه قطعی گازی در این مناطق نداشتیم.
وی افزود: صرفا راه دسترسی به ایستگاه سی.جی.اس گیلانغرب مسدود شد که فعلا با استفاده از مسیر فرعی جایگزین، دسترسی به این ایستگاه ایجاد شده است.
این مسئول در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای مواجهه با بارش های شدید احتمالی در روزهای آینده نیز گفت: برای این منظور کلیه نیروهای امداد و تعمیرات در وضعیت آماده باش قرار دارند، مطابق دستورالعمل های مقابله با سیل رصد و پایش نقاط حساس انجام گرفته است و نیز با پیمانکاران اجرایی شرکت هماهنگی لازم به عمل آمده تا در صورت نیاز با ادوات و ماشین آلات در اختیار به منظور امداد رسانی وارد عمل شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه همچنین آمادگی این شرکت را برای کمک به سایر دستگاههای استان و بهره گیری از تجهیزات و ادوات در اختیار این شرکت در صورت وقوع بحران احتمالی اعلام کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما